O firmie

Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk Spółka Komandytowa to Firma z rodzinnymi tradycjami. Założona została przez seniora rodu Marka Kubiaczyka i zarejestrowana w Urzędzie Gminy Nekla w 1992 roku pod pierwotną nazwą Zakład Robót Wielobranżowych Marek Kubiaczyk. 25 listopada 2016 roku została przekształcona i działa pod nazwą Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk Spółka Komandytowa.
Dzięki sprawnie zarządzającej i wykwalifikowanej  kadrze kierowniczej oraz szeregu mocno zaangażowanych w swoją pracę wszystkich pracowników, począwszy od przygotowania produkcji – pracowników biurowych po dział realizacji – tj. kierowników, brygadzistów, operatorów maszyn, kierowców, pracowników drogowych,  Nasz Firma prężnie działa na lokalnym rynku.
Dzięki 28 lat  doświadczenia, posiadaniu wykwalifikowanej kadry na każdym szczeblu Naszej Firmy oraz współpracy z różnymi dużymi koncernami drogowymi, Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk Spółka Komandytowa wyrobił sobie znaną i zaufaną  markę w branży drogowej.

Skupiamy się na wykonaniu każdego zadania zgodnie  z zasadami wiedzy technicznej i budowlanej, obowiązującymi przepisami oraz normami, a także z wykorzystaniem materiałów własnych, które mieszczą się w ramach zawartych rozwiązań.

Przewiń do góry