Zadzwoń tel: 601 568 124

O firmie

Zakład Robót Wielobranżowych Marek Kubiaczyk został zarejestrowany w Urzędzie Gminy Nekla w 1992 roku przez dotychczasowego właściciela Marka Kubiaczyka. Firma w początkowym okresie wykonywała głównie usługi transportowe i drogowe, dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy firma otrzymała wiele zleceń, które pomogły w rozwoju firmy i doprowadziły do obecnego poziomu zatrudnienia i wyposażenia w wysokiej klasy sprzęt drogowy. 

Firma obecnie zatrudnia 74 osoby w pełnym etacie, w tym wysoce wykwalifikowana kadra kierownicza. Dzięki posiadanym kwalifikacjom naszych pracowników firma rozwinęła swoją działalność o roboty i usługi z branży melioracyjnej., kanalizacyjnej i wodociągowej. 

Współpraca z wieloma partnerami, również z dużymi koncernami drogowymi spowodowała, iż od 2002 r, firma ukierunkowała swoją działalność na roboty drogowe wraz z infrastrukturą budowy i remontu dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.

Firma specjalizuje się także w wykonywaniu tymczasowej i docelowej organizacji ruchu do naszych nawiększych realizacji należy zabezpieczenie robót drogowych przy budowie i remoncie autostrady A2, drogi krajowej i dróg powiatowych. Ponadto w zakresie wykonywania organizacji ruchu współpracujemy z wieloma samorządami lokalnymi jak również firmami prywatnymi.

Zachęcam Państwa do współpracy z naszą firmą.

 POZDRAWIAM

Marek Kubiaczyk